KAITSE EKRAAN / VAHESEIN taksodele / autodele!
Lihtne ja kiire meetod, kuidas eraldada taksodel esimesed ja tagumised istmed!
 
Selleks, et hoida distantsi ja eraldada esimesed ja tagumised istmed, soovitame paigaldada läbipaistvat kaitse ekraani, mis aitab hoida distantsi. Kaitse ekraan paigaldatakse esimeste ja tagumiste istmete vahel.

OMADUSED
- Universaalne mõõt (sobib enamustele sõidukitele - mõõt ca 1450x1050mm)
- Universaalne ja kiire kinnitus (võimalik hiljem eemaldada)
- Paigaldamiseks EI OLE VAJA  mingeid spetsiaalseid tööriistu, liime ega kruve (vajalikud vahendid on komplektis)
- Kiire paigaldus - vaid 5min.
- Kinnitav ava raha/kaardi üleandmiseks
- Kvaliteetne pehme ja läbipaistav materjal  (ca 0.85mm paks PET) 
- Eesti toode - made in Estonia
- Graafilised joonised on illustratiivsed

Kaup saadetakse välja kulleriga järgmisel tööpäeval peale tellimust!
Lisa ostukorvi69,90 €
 

Meist kirjutavad:

Allikas - positmees


Eesti taksofirmad eraldavad juhi ja reisijad vaheseinaga

Alates esmaspäevast paigaldatakse Tulika taksodele plastikust vaheseinad, mis eraldab roolis istuvad juhid tagaistmel istuvatest klientidest. Tallink Takso teeb sama.

Tulika Takso juhatuse liikme Anne Rebase sõnul tuleb praegu vaheseinadega varustada umbes 50 taksot. «Arvestades taksoteenuse turu langust, kus mahud on vähenenud umbes 80 protsenti, on see piisav hulk vaheseinadega autosid,» ütles ta.

Seni kuni vahesein pole paigaldatud, juht uusi tellimusi peale ei saa. Lisaks on Tulika teinud juhtide hulgas selgitustööd, et vanuse tõttu riskirühma kuuluvad juhid praegusel perioodil ei töötaks. Nende motiveerimiseks on Tulika loonud enda sõnul «majanduslikud hoovad», mis lubavad neil koju jääda ning peatanud kõik kohustused, mis inimesi muidu rooli taha ajaks.

Plastikust vaheseintel, mida Eestis pole varem taksoteenuse osutamisel kasutatud, on kahe esiistme vahelises osas avaus arveldamiseks. Ülejäänud ajal on see ava kattega suletud. «Valdav osa arveldusi toimub niikuinii kontaktivabalt, pangaterminaali viipemaksega ja pangad on viipemakse summat suurendatud kuni 50 euroni. Nii ei ole arve tasumisel tegelikult kontakti ei pangaterminaali klaviatuuriga ega taksojuhi ühegi kehaosaga,» selgitas Rebane.

Kõigis Tulika Takso autodes on ka desoaine ning taksojuht puhastab peale iga teenindust ukselinke seest-väljast, vajadusel ka pangaterminaali klaviatuuri ning kogu ukse sisekülge. Rebase sõnul desoainete puudust ei tule, sest varu on ettevõttel korralik.

Tallink Takso juhatuse esimees Tõnu Uusmaa ütles, et ka nemad alustavad järgmisel nädalal Tallink Takso ja Takso24 sõidukitesse vaheseinte paigaldamist. «Esmaspäeval toimuvad salongimõõtmised, uurime lisaks ka pleksiklaasi kasutamise võimalusi,» selgitas ta.